BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Padovanok Kalėdų stebuklą

Parašė miler | 2010-11-22 20:28

“Padovanok Kalėdų stebuklą” yra prekybos tinklo IKI kartu su „Maisto banku” rengiama tradicinė kalėdinė akcija, skirta remtinų šeimų vaikams.

Akcijos tikslas – atkreipti dėmesį į tuos, kurie dažnai yra nepelnytai pamirštami – į vargingai gyvenančių šeimų narius. Norime, kad į šią akciją įsitrauktų gausi interneto bendruomenė ir mūsų pirkėjai – socialiai atsakingi ir geranoriški žmonės. Kartu su jumis užtikrinsime, kad vaikams iš remtinų šeimų žiemos šventės būtų linksmos ir vertos malonių vaikystės atsiminimų.

Dėl sudėtingos ekonominės situacijos, ne kiekvienos šeimos vaikai gali sulaukti Kalėdų šventės savo namuose, todėl “Padovanok Kalėdų stebuklą” akcijos metu surenkami žaislai, kuriuos gauna maždaug 30 tūkstančių remtinų šeimų vaikams. IKI pasitelkia tūkstančius draugų: tinklaraščių autorius, “Facebook” vartotojus, pirkėjus ir kartu su jumis visais padovanoja Kalėdų stebuklą.

Taigi, kiekvienas galime prisidėti prie šios akcijos ir padovanoti Kalėdų stebuklą. Pirmyn.

Šių metų akcija “Padovanok Kalėdų stebuklą” aprėps gausią interneto bendruomenę, nes kiekvienas svetainę, tinklaraštį ar “Facebook” anketą turintis žmogus galės patalpinti ten specialų akcijos skydelį arba nuorodą, o už kiekvieną jų paspaudimą IKI automatiškai skirs po 5 centus į specialų akcijos fondą. Už visus surinktus pinigus bus nupirkti žaislai, kuriuos akcijos partneris – “Maisto bankas” – išdalins vaikams.

Rodyk draugams

Dar vienas palengvėjimas…

Parašė miler | 2010-06-27 18:03

laimėjo kas reikia.

Rodyk draugams

HOOLIDAY’s

Parašė miler | 2009-10-24 11:46

Va atostogų proga ir siuntinukas atėjo :D

Jo turinys :)

Rodyk draugams

Ir pirmąją vietą laimi!..

Parašė miler | 2009-10-12 20:00

I proudly pronounce… the winner is… patys pasižiūrėkit! :D

Techniniais ir fiziniais sumetimais teko pašalinti iliustraciją… nepergyvenkit.

Rodyk draugams

Pirmi metai

Parašė miler | 2009-09-24 06:00

Kagi, šiaip ne taip praėjo pirmi metai berašant tinklaraštį.

Kelis kart buvau apleidęs, bet.. Bet stengsiuos progresuoti, rašyti… galbūt persikelsiu į nuosavą erdvę. Nes 30 prenumeruotojų - žmonių kurie neabejingai peržiūri mano įrašus… kartais ir komentarą palieka (čia Eugenijui didelis dėkui) , man suteikia stimulą rašyti.

Nežinau, ar reikia konkrečios temos mano rašiniams ar tinka esama - viskas ir bet kaip. Galbūt įdėsiu apklausą :) Išsiaiškinsim.

Pabaigai, statistika (gaila tik 9 mėnesių, per vėlai apie GAnalyics sužinojau):

Per 9 mėnesius čia apsilankė 7000 lankytojų.

Iš jų 4600 unikalių.

Vidutiniškai aplankyta 1,51 puslapio, o laiko praleista blog’e apie 1min 29sec.

Daugiausia lankytojų iš Lietuvos - 4100, Vokietijos - 80, UK - 58, Airijos - 48 ir Lenkijos - 38. Aišku yra ir iš JAV ir Senegalo ir Čilės :D

Rodyk draugams

Laikas nesustoja

Parašė miler | 2009-09-09 19:11

Taip, taip jis niekada nesustoja. Tik spėk iš paskos.

O pinigai… pinigai tirpsta kaip laikas. Nepaneigsi.

Rodyk draugams

55615 (žaidimas!)

Parašė miler | 2009-08-15 16:48

Kaip ir daugelis nežinau.lt skaitytojų sudalyvausiu vienastoks žaidime.  Tik galbūt pavėluotai :) Na tiek to, sugeneruotas skaičius 55615, o vat nuotrauka kaip matot LEGO konstruktoriaus dalis. Kaip nekeista mažas būdamas labai mėgau įvairius konstruktorius, taipogi ir LEGO :D Koks sutapimas!

Rodyk draugams

Skalbinių džiovykla

Parašė miler | 2009-07-04 15:58

Nors imk ir džiauk skalbinius…

Rodyk draugams

Jonai-Unterstammheim’as

Parašė miler | 2009-07-02 18:34

So wie so, praeitą savaitę apturėjau kelionę. Aplankiau 5 šalis, tai yra Čekiją, Lenkiją, Šveicariją, Austriją ir Vokietiją. Gaila, bet nebuvo galimybių pamatyti šių šalių žymiausias vietas. Nors nėra ko norėti, kelionė buvo daugiau verslo reikalais, o aš kaip vertėjas :)

Pagrindinis tikslas buvo Šveicarijos miestelis Unterstammheim, bet viskas pakrypo kita linkme…

Bet apie viską iš eilės. Lenkijoje Varšuvą pasiekėme be problemų. Vėliau važiavome link Kudowa-Stone pasienio posto, bet taip gavosi kad padarėme kažin kokį lanką, norėdami apvažiuoti Vroclavą, navigacija siaurais ir duobėtais lenkų keliukais išvedė atgal į greitkelį.

Čekijoje pravažiavę kokius 300 kilometrų autostradoje sutikome įtartiną Volkswagen autobusiuką. Dialogas iš įvykio vietos :

-Žiūrėkit! mentai.
-Ten joki mentai, muitininkai ten.
-Lenkiam?
-Lenkiam.

Na tada jie aplenkė mus, sulėtino greitį, įjungė švyturėlius ir savo VW gale užžiebė užrašą “Prašome sustoti” trim kalbom. Paskui juos nuvažiavome degalinėn. Pasirodo Čekijoj mokami keliai, o apie tai pranešančio ženklo nebuvo nei kertant sieną nei kur toliau. Teko sumokėti 80 eurų ir nusipirkti kelių kuponą savaitei už 10 eurų.
Na o toliau pravažiavę pirmą 1000 kilometrų pasiekėme Čekijos miestą Plzen. Ten ir apsinakvojom. Ten 5 žvaigždučių viešbutyje, dvivietis kambarys, nakčiai, su pusryčiais 180Lt.

Ryte mynėm į Šveicariją.  Per Waidhaus patekome į Vokietiją. Jos pakraščiu nusigavome iki Austrijos. Šioje šalyje važiavome ilgiausiu tuneliu mano gyvenime “Pfänder Tunnel” - 6,7 kilometrų ilgio :)

Pervažiavus tunelį buvo nebetoli ir Šveicarija. Pasienyje mus sustabdė, paprašė dokumentų ir paklausė ar neturime kokios kontrabandos :) Taipogi teko nusipirkti kelių kuponą - 30 eurų. Nors daviau lygiai 30 eurų, bet su kuponu davė 2 frankus :D Čia gal jų dovana turistams.

Šveicarija nuostabi šalis, labai tvarkinga, malonūs žmonės, gražūs vaizdai. O jau šveicariškų kaimelių mielumas… Gaila, bet fotikas nustipo dar prieš Bodensee ežerą.

Tik keletas nuotraukų iš bankų šalies:

Šveicarijoje reikalai susiję su verslu buvo nesėkminga, todėl greitai sumastėme atsarginį planą ir išrūkome į Vokietiją į Metelen miestelį.

Tikslas buvo pasiektas, reikalai sutvarkyti.

Vokietijoje:

Po visų reikalų, važiavome namo, link Berlyno. Autobahn’as. Greitis buvo apribotas - 60 km/h. Lijo, asfaltas šlapias, slidus. Priekyje stabdžių šviesos per dulksną. Atrodė, kad mašina nestojo. Bum! Pabučiavom naujam 118d BMW į subinę.Merginos važiavusios BMW greit iškvietė Polizei :) Na, o kaltininkai turkai su VW transporter’iu pabėgo. Neilgai trukus atvažiavo policija. Pareigūnai buvo labai malonūs. Išklausė mano pasakojimo. BMW’ui buvo sugrūstas galinis buferis, o mūsiškei priekinis buferis ir sulankstytas kapotas. Aišku galėjom judėti. Policija mus palydėjo iki pirmos aikštelės. Ten išrašė lapelį už eismo įvykį, kur turėjom sumokėti 35 eurus :D Vokiečiai išgirdę kad mums dar likę apie 1000 kilometrų iki namų nusikeikė, padėjavo, numykė su savo plačiai vartojamu scheize. Ir pasiūlė į servizą, bet mes vietoj atitaisėm kapotą, parodėm, kad viskas tvarkoj. Gavom palaiminimą :D ir įspėti važiuoti 80km/h greičiu, lėkėme ~130km/h namo.

Ilgokas įrašas gavosi :D

Rodyk draugams

Namai pragarai, be namų negerai

Parašė miler | 2009-06-28 22:33

Tai gi vakar gryžau iš “Euro trip’o”. Daug aplankytų šalių, begalės įspūdžių ir nuotykių, bet apie tai vėliau. Kelionė buvo labai smagi, buvo kažkiek gaila namo gryžti. Bet kas gali būti mieliau, nei prie namų durų tavęs laukiantis ciūcikas…

Šiandien ilsėjausi… nes gryžome per Lenkiją. Šalis kaip šalis, bet jos keliai nublanksta prieš Vokietijos Autobahn’us. Ir šiaip Lenkijoje viešbutis pasitaikė ne koks. Tiek to gryžtam prie temos. Seniai atsibodus pievelė prie namų, po kelionės Ford Focus’u, atrodė lyg brangiausiais turkiškas kilimas. Sūper!

Žydintys dobiliukai…

ir sirpstančios vyšnios

Visa tai tiesiog prisidėjo prie kelionės ir dabar jaučiuosi lyg mano galva būtų “išskalbta” :D jokių rūpestėlių, nieko… žodžiu viskas ore.

Rodyk draugams