“Padovanok Kalėdų stebuklą” yra prekybos tinklo IKI kartu su „Maisto banku” rengiama tradicinė kalėdinė akcija, skirta remtinų šeimų vaikams.

Akcijos tikslas – atkreipti dėmesį į tuos, kurie dažnai yra nepelnytai pamirštami – į vargingai gyvenančių šeimų narius. Norime, kad į šią akciją įsitrauktų gausi interneto bendruomenė ir mūsų pirkėjai – socialiai atsakingi ir geranoriški žmonės. Kartu su jumis užtikrinsime, kad vaikams iš remtinų šeimų žiemos šventės būtų linksmos ir vertos malonių vaikystės atsiminimų.

Dėl sudėtingos ekonominės situacijos, ne kiekvienos šeimos vaikai gali sulaukti Kalėdų šventės savo namuose, todėl “Padovanok Kalėdų stebuklą” akcijos metu surenkami žaislai, kuriuos gauna maždaug 30 tūkstančių remtinų šeimų vaikams. IKI pasitelkia tūkstančius draugų: tinklaraščių autorius, “Facebook” vartotojus, pirkėjus ir kartu su jumis visais padovanoja Kalėdų stebuklą.

Taigi, kiekvienas galime prisidėti prie šios akcijos ir padovanoti Kalėdų stebuklą. Pirmyn.

Šių metų akcija “Padovanok Kalėdų stebuklą” aprėps gausią interneto bendruomenę, nes kiekvienas svetainę, tinklaraštį ar “Facebook” anketą turintis žmogus galės patalpinti ten specialų akcijos skydelį arba nuorodą, o už kiekvieną jų paspaudimą IKI automatiškai skirs po 5 centus į specialų akcijos fondą. Už visus surinktus pinigus bus nupirkti žaislai, kuriuos akcijos partneris – “Maisto bankas” – išdalins vaikams.

Patiko (0)

Rodyk draugams