BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Žvejai

Parašė miler | 2009-07-24 10:35

Viršuje matote žvejį Nr. 1 ir laimikį

Čia žvejys Nr. 2, laukia žuvies

Žvejybos įkarštyje

Dėl tos nutukusios lydekos, kurią saugo žvejys Nr. 1, teko prakošti balą su bradiniu. Kas galėjo pagalvoti kad nekalta lydekėle gali išnaikinti visą karosų populiaciją. Vien per du metus ji iš delno ilgio šaudyklės virto 2,7 kg balos siaubu. Neužilgo ji galės vartytis keptuvėje kotleto pavidalu:)

Per žvejybą buvo ištrauktas lynas, apkandžiotas lydekos. Aišku jį paleidome. Ir gal didžiausias nusivylimas, kad jau traukiant bradinį krantan iš jo iššoko kokių 4 kilogramų karpis. Jis kaip koks paršiukas stryktelėjo per bradinio kraštą ir nudūmė į gilumą. Bus jam dar :D

Rodyk draugams

Skalbinių džiovykla

Parašė miler | 2009-07-04 15:58

Nors imk ir džiauk skalbinius…

Rodyk draugams

Jonai-Unterstammheim’as

Parašė miler | 2009-07-02 18:34

So wie so, praeitą savaitę apturėjau kelionę. Aplankiau 5 šalis, tai yra Čekiją, Lenkiją, Šveicariją, Austriją ir Vokietiją. Gaila, bet nebuvo galimybių pamatyti šių šalių žymiausias vietas. Nors nėra ko norėti, kelionė buvo daugiau verslo reikalais, o aš kaip vertėjas :)

Pagrindinis tikslas buvo Šveicarijos miestelis Unterstammheim, bet viskas pakrypo kita linkme…

Bet apie viską iš eilės. Lenkijoje Varšuvą pasiekėme be problemų. Vėliau važiavome link Kudowa-Stone pasienio posto, bet taip gavosi kad padarėme kažin kokį lanką, norėdami apvažiuoti Vroclavą, navigacija siaurais ir duobėtais lenkų keliukais išvedė atgal į greitkelį.

Čekijoje pravažiavę kokius 300 kilometrų autostradoje sutikome įtartiną Volkswagen autobusiuką. Dialogas iš įvykio vietos :

-Žiūrėkit! mentai.
-Ten joki mentai, muitininkai ten.
-Lenkiam?
-Lenkiam.

Na tada jie aplenkė mus, sulėtino greitį, įjungė švyturėlius ir savo VW gale užžiebė užrašą “Prašome sustoti” trim kalbom. Paskui juos nuvažiavome degalinėn. Pasirodo Čekijoj mokami keliai, o apie tai pranešančio ženklo nebuvo nei kertant sieną nei kur toliau. Teko sumokėti 80 eurų ir nusipirkti kelių kuponą savaitei už 10 eurų.
Na o toliau pravažiavę pirmą 1000 kilometrų pasiekėme Čekijos miestą Plzen. Ten ir apsinakvojom. Ten 5 žvaigždučių viešbutyje, dvivietis kambarys, nakčiai, su pusryčiais 180Lt.

Ryte mynėm į Šveicariją.  Per Waidhaus patekome į Vokietiją. Jos pakraščiu nusigavome iki Austrijos. Šioje šalyje važiavome ilgiausiu tuneliu mano gyvenime “Pfänder Tunnel” - 6,7 kilometrų ilgio :)

Pervažiavus tunelį buvo nebetoli ir Šveicarija. Pasienyje mus sustabdė, paprašė dokumentų ir paklausė ar neturime kokios kontrabandos :) Taipogi teko nusipirkti kelių kuponą - 30 eurų. Nors daviau lygiai 30 eurų, bet su kuponu davė 2 frankus :D Čia gal jų dovana turistams.

Šveicarija nuostabi šalis, labai tvarkinga, malonūs žmonės, gražūs vaizdai. O jau šveicariškų kaimelių mielumas… Gaila, bet fotikas nustipo dar prieš Bodensee ežerą.

Tik keletas nuotraukų iš bankų šalies:

Šveicarijoje reikalai susiję su verslu buvo nesėkminga, todėl greitai sumastėme atsarginį planą ir išrūkome į Vokietiją į Metelen miestelį.

Tikslas buvo pasiektas, reikalai sutvarkyti.

Vokietijoje:

Po visų reikalų, važiavome namo, link Berlyno. Autobahn’as. Greitis buvo apribotas - 60 km/h. Lijo, asfaltas šlapias, slidus. Priekyje stabdžių šviesos per dulksną. Atrodė, kad mašina nestojo. Bum! Pabučiavom naujam 118d BMW į subinę.Merginos važiavusios BMW greit iškvietė Polizei :) Na, o kaltininkai turkai su VW transporter’iu pabėgo. Neilgai trukus atvažiavo policija. Pareigūnai buvo labai malonūs. Išklausė mano pasakojimo. BMW’ui buvo sugrūstas galinis buferis, o mūsiškei priekinis buferis ir sulankstytas kapotas. Aišku galėjom judėti. Policija mus palydėjo iki pirmos aikštelės. Ten išrašė lapelį už eismo įvykį, kur turėjom sumokėti 35 eurus :D Vokiečiai išgirdę kad mums dar likę apie 1000 kilometrų iki namų nusikeikė, padėjavo, numykė su savo plačiai vartojamu scheize. Ir pasiūlė į servizą, bet mes vietoj atitaisėm kapotą, parodėm, kad viskas tvarkoj. Gavom palaiminimą :D ir įspėti važiuoti 80km/h greičiu, lėkėme ~130km/h namo.

Ilgokas įrašas gavosi :D

Rodyk draugams