BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pirmadienis…

Parašė miler | 2008-09-29 21:34

Tai va ryte pramiegojau ir vos spejau i autobusa. Nulėkiau į stotelę kaip debilas, pasirodo pats autobusas dar vėlavo 10 min. Įlėkiau į klasę pavelavęs ir vėl klasiokai jau buvo trečdalį diktanto parašę. Vokiečių ir Anglų pražvengiau, vot matkei pažvengsi tai po to nežinau kaip bus. Valgiau valgykloj-pradinukų va tiek

buvo. Per belą sužinojau ne kokia žinią…mokytoja verkė.. mirė mergaitė iš mano mokyklos kuri sirgo kaulų čiulpų vėžiu. Pasimelskit vakare.
Po to buvo gefas ir dailė. Dailėj nespėjau baigti piešti nes variau į busą. Tfu karšta lauke buvo. Dar teko biški autobusą vytis:) Namie pavalgiau ir pamokas dariau. Žodžiu, diena buvo neblogą tik ko taip su elvinu bėdos.

P.S. Šiandien tokie galiūnai išrieda į Lietuvos laukus

saldžiųjų šaknų doroti, kaip praktika parodo doroja tais šaknis ir iki pirmo sniego.
Gero vakaro

Rodyk draugams

Bad-day!

Parašė miler | 2008-09-26 18:04

Tai va šiandien penktadienis, prasideda savaitgalis. Mokykloje buvo 7 pamokos…. už ką? Ir dar ne
kokios tai lengvos o sunkios ir nuobodžios. Biologija, fizika, chemija-klasikinės visiems žinomos pamokos kai visi sėdi prisi***ę, išskyrus biologiją.  Per ilgąją pertrauką su draugu į Rimi nusivilkom ir visai neblogai pavalgėm. Beeet, pavėlavau į lietuvių pamoką. Įlekiu į klasę Holy Cow! ten visi sėdi ir jau po pusę rašinio parašę. Viskas baigėsi pusėtinai, spėjau parašyti rašinį. “Anglistė” vėlavo į pusę pamokos. Jėėėga, bet neee “pasiimat lapukus, rašot vardą pavardę, klasę… diktuoju žodžius”. Darbuose skardą pakarpiau ir 10 gavau. Per pileitinį su Romanu visai smagiai pašnekėjom ( o kad taip ir per istoriją būtų…..). Aišku namo grįžau kaip visada 16h (pamokos baigiasi 14:50h) nes autobusai tevažiuoja 60km/h (už miesto ribų kur greitis nėra apribotas iki 50km/h) jei autobusėlis įsirieda iki 65km/h senukas vairuojantis autobusą iškart lėtina. Tik tiek gerai kada prieš kelias dienas gavau pažymejimą su kuriuo kasdien nebereikės mokėti 8lt per dieną už autobusą.

Gal prajuokins ;)

Ar čia tikrai Diana? :D

Rodyk draugams

Pradžia..

Parašė miler | 2008-09-24 20:37

Sveiki, esu Martynas pavarde Mileris. Šis vakaras kažkuo nėra išskirtinis, tik tuo kad šiandieną pradedu rašyti savo blog’ą.
Ilgai “tempiau gumą” bet visgi susikūriau taip vadinamą internetinį dienoraštį. Tikiuosi mano blog’as jums patiks. Taigi lauksiu skaitytojų ir
draugų:)

Rodyk draugams